Добавить объявление

   Професійна допомога в отриманні висновків СЕС МОЗ України. Сертифікати на імпортну та вітчизняну продукцію.  (предлагаю)

Цена:2 400 грн.
Автор: Власна Справа  (на портале c 23.02.2016)
Предприятие: Киев, вул. Жовтнева 66, оф 82
Местонахождение: Украина, Киев
Дата публикации: 23.02.2016

Замовити висновок СЕС на імпортну та вітчизняну продукцію,продукти харчування,промислову групу, дитячі речі,та інше підбір нормативної документації ГОСТ, ДСТУ, розробка та реєстрація ТУ, довідатись про умови співпраці, а також отримати додаткову інформацію можна за телефонами вказаними в оголошенi.

Ми надаємо професійну допомогу в отриманні дозвільної документації на імпортну та вітчизняну продукцію: cанітарно-епідеміологічний висновок МОЗ України (гигиеническое заключение ) на термін до 5 років (за 3-5 днів) від 2000 грн;   cертифікат відповідності (серійний сертифікат, на патрію товару) на термін 1-2 роки (за 5-7 днів) 3000 грн;  декларація про відповідність продукції технічному регламенту на термін 1 рік (за 5-7 днів) від 2500 грн;   гігієнічний висновок на ТУ У, технічні умови на термін дії ТУ (3-5 днів) 2600 грн; розробка та реєстрація технічних умов в стандартах - за 3-5 днів від 3985 грн; підбір ГОСТ, ДСТУ - Безкоштовно;  протоколи випробувань на продукти харчування від санітарно-епідеміологічної служби України на термін дії (3-5 днів) від 1500 грн

На промислову групу, побутову хімію, косметику, будівельні матеріали, тара, дитячі товари, вітчизняне виробництво продуктів харчування, напої, грунтівки, шпаклівки, імпорт та експорт товарів.

Наш адрес: м. Киев, вул. Жовтнева 66, оф 82


Реклама

Объявления из рубрики "Биржи, брокерские услуги" посмотреть все
Кредит онлайн
Получить кредит онлайн не выходя из дома за 15 минут. Без справки о доходах. Под 5% годовых. тел. 06
Поможем оформить кредит наличными до 50000 грн. (предлагаю)
Поможем оформить кредит наличными до 50000 грн. Срок кредитования от 3-х ме
Банковский кредит .Частный займ . Помощь без предоплаты.
Наши сотрудники- эксперты в сфере кредитования. Если Вам требуется получить срочно кредит под залог
Безопасные финансовые операции на Кредитной бирже
Кредитная биржа предлагает физическим и юридическим лицам широкий спектор услуг: - потребительское и
Віза в Францію. Легалізація в Франції

Надаємо візову підтримку туристам та емігрантам. Допомога в підготовці документів, консультування, сприяння в відкритті візи. Послуги пасажирських перевезень, супровід у всіх інстанціях Франції 0990838335 Регіна