Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Тваринництво  >  Птахівництво  >  Продам інкубаційні яйця великих домашніх курей для розведення і щоб отримати багато яєць

   Продам інкубаційні яйця великих домашніх курей для розведення і щоб отримати багато яєць  (продам)

Ціна: 8 грн.

Продам яйця для інкубації домашніх великих курей на фото ще молоді кури яким тільки 1рік, це змішані докупи такі породи як зозулясті та невідомі мені породи великих різних курей дуже гарні для розведення і отримання яєць кого інтересує звертайтесь по емайлу, або телефонуйте з 16:00 по 20:30 проханя не торбувати скоріше або пізніше даного часу бо я занятий та неможу говорити в суботу та неділю можна телефонувати з 11:00 до 20:30 пишіть питайте якщо вась шось по поводу яєць шо інтересує то я шо зможу то зроблю

Реклама

Оголошення із рубрики "Птицеводство"переглянути все
Инкубационное яйцо курицы Джерсийский Гигант
Продам яйцо куриное , породы Джерсийский Гигант.Крупная и не прихотливая порода.Очень кр
Куплю інкубаційне яйце, Послуги з інкубації
Інкубаторно-птахівнича станція на взаємовигідних умовах та на постійній основі в період з лютого по
Продам молодых кур несушек породы Ломан Вайт
Продам молодых кур-несушек породы Ломан Вайт Возраст 120 днейhttp://muscovy.jimdo.com
Комбікорм БМВД низькі ціни / ЦЕХАВЕ/
Комбікорм БМВД низькі ціни / ЦЕХАВЕ/ моб.0966483133 100% Предстартер для поросят – 430.95гр. БВМ
Куры несушки (молодки) яичного направления
Натурагро ЛКХ Предлагается к продаже немецкая несушка Ломан Браун (Lohmann Brown), кра