Добавить объявление

Продам інкубаційні яйця великих домашніх курей для розведення і щоб отримати багато яєць  (продам)

Цена:8 грн.

Продам яйця для інкубації домашніх великих курей на фото ще молоді кури яким тільки 1рік, це змішані докупи такі породи як зозулясті та невідомі мені породи великих різних курей дуже гарні для розведення і отримання яєць кого інтересує звертайтесь по емайлу, або телефонуйте з 16:00 по 20:30 проханя не торбувати скоріше або пізніше даного часу бо я занятий та неможу говорити в суботу та неділю можна телефонувати з 11:00 до 20:30 пишіть питайте якщо вась шось по поводу яєць шо інтересує то я шо зможу то зроблю

Реклама

Объявления из рубрики "Птицеводство" посмотреть все
Инкубационное яйцо курицы Джерсийский Гигант
Продам яйцо куриное , породы Джерсийский Гигант.Крупная и не прихотливая порода.Очень кр
Кормушки для бройлеров Codaf (6-12 секций)
Кормушки для бройлеров Codaf (6-12 секций)изготовлены из первичного пластика, обеспечива
Оптовий продаж добових курчат
ТОВ "Новоушицька інкубаторно-птахівнича станція" реалізує за низькими цінами оптом та вроздріб до
Продам молодых кур несушек породы Ломан Вайт
Продам молодых кур-несушек породы Ломан Вайт Возраст 120 днейhttp://muscovy.jimdo.com
Инкубационное яйцо бройлера кобб 500
Инкубационное яйцо бройлера кобб 500 Вес яйца 55-60 грамм Отправка в любой город Украины