Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Тм "Розумники". Новітні технології навчання

   Тм "Розумники". Новітні технології навчання  (предлагаю)


Компанія «Розумники» за підтримки Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук України, разом із партнерами Intel, Microsoft, Epson, Navigator розробляє серію проектів інтерактивних навчальних матеріалів.

 

Компанія створила першу в Україні легальну систему дистрибуції електронних копій шкільних підручників та посібників (e-pidruchnyky.net), які отримали рекомендації МОНУ.

 

Команда фахівців ТМ «Розумники» згідно з Наказом МОН України та в рамках міжнародного співробітництва впровадила Всеукраїнський педагогічний експеримент «Розумники» (Smart Kids).

Він покликаний підняти освітній процес на новий рівень, показати учням, що комп’ютер не для забавок, а для навчання.

Проект «Розумники» базується на таких принципах: покращення технологічного рівня навчання, партнерство держави, суспільства та світових компаній, свобода доступу до інформації та знань. Проект враховує особливості психологічного розвитку та інтелектуальних можливостей школярів. Разом з педагогічним експериментом «Розумники» його учасники зрозуміють нові форми і методи освіти, поліпшиться якість процесу навчання, школярі усвідомлять, що навчатися цікаво.

 

Також з метою удосконалення навчального процесу, підтримки методичного забезпечення вчителів та підвищення рівня знань учнів наразі компанією в 115 школах встановлено цифрові лабораторії «Einstein»™. Це оснащення кабінетів природничих дисциплін сучасним цифровим обладнанням для проведення лабораторних робіт. Після монтажу усіх компонентів лабораторії, товариство не тільки пояснює правила користування, а й проводить виїзні тренінги. Ми відповідаємо за якість наших продуктів і завжди вдосконалюємо їх. Тому, щоб забезпечити зворотний зв’язок із закладами освіти, проводимо авторський нагляд за експлуатованим обладнанням.

 

Вже більше 10 років ТМ «Розумники» вводять новітні технології в освітній процес України. Маємо премії та відзнаки НАПН України, Міністерства освіти та науки України, подяки обласних департаментів освіти та науки за кращі розробки електронного засобу навчання. Для нас важливо зробити навчання ефективним та змістовним.

 

Детально про нашу діяльність:
Педагогічні ігри: 
http://rozumniki.info/
Мультимедійні підручники: 
http://rozumniki.net/
Інноваційні рішення для освіти: 
http://rozumniki.com/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/rozumniki24/timeline

Другие объявления автора

Реклама

Объявления из рубрики "Информационно-образовательные" посмотреть все
Работа в Чехии.
 Мужчины и женщины. Возраст от 20 до 40лет. Работники складывают и фасуют продукцию. Продукция – (
Как зарегистрироваться на немецком eBay?
Сегодня покупка товаров в Европе достаточно просто осуществима сидя дома возле компьютера. Поэтому ж
Учеба в Польше для граждан Украины
Еще около двух десятилетий назад рассматривать возможность бесплатного прохождения обучения за преде
Пройдите курс обучения «Администрация и продвижение сайтов» от практиков по акционной цене
Только у нас: Обучение проводится по ценам 2009 года! Обучение без предоплаты! Оплата только
Тренинг «Копирайт и рерайт» от практиков
Только у нас: Обучение проводится по ценам 2009 года! Обучение без предоплаты! Оплата только
Школа дистанційного навчання Оптіма

Дистанційна школа «ОПТІМА» - це цивілізований і людяний підхід до навчання: - прийом учнів 1-11 класів у будь-який час, не треба чекати кінця року; - незалежність школярів від місця перебування і стану здоров'я; - захоплююче викладання не надто цікавих предметів ...

Школа дистанційного навчання Оптіма

Дистанційна школа «ОПТІМА» - це цивілізований і людяний підхід до навчання: - прийом учнів 1-11 класів у будь-який час, не треба чекати кінця року; - незалежність школярів від місця перебування і стану здоров'я; - захоплююче викладання не надто цікавих предметів ...

Бухгалтерські курси - отримайте максимум від індивідуального навчання.

Бухгалтерський центр "Бухгалтерія під ключ" пропонує Вам індивідуальне навчання з бухгалтерського та податкового обліку у вигляді бухгалтерських курсів та практикумів. Бухгалтерські курси - індивідуально (за ціною групи): - 1 С Бухгалтерія 8 (базовий курс); ...