Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Антикваріат, мистецтво, колекціонування, книги  >  Книги  >  365 коротких історій для душі - Бруно Ферреро

   365 коротких історій для душі - Бруно Ферреро  (продам)

Ціна: 60 грн.

Бруно Ферреро 365 коротких історій для душі - короткі життєві історії, які не залишуть нікого байдужим. Кожна історія у Бруно Ферреро є короткою притчою, з якої він хоче зробити повчання для свого читача. Буденні справи, клопоти, щоденні зобов’язання, серед який ми не помічаємо свого ближнього, який потребує нашої допомоги, непрості відносини чоловіка та жінки, непорозуміння дітей та батьків – на основі таких тем захована глибина слів Бруно Ферреро.

Реклама

Оголошення із рубрики "Книги"переглянути все
Продаю словарь - Oxford wordpower dictionary
Продаю словарь - Oxford wordpower dictionary for learners of English.794 стр.Хорошее сос
Книги для будущих мам
Зоммер Г. Здоровье вашего ребенка. Новейший справочник. 2007 г. 336 с. Книга в отличном состоянии. 3
"Жизнь замечательных людей" сборник с 57 изданий.
25 грн за одно издание. Каждое из предыдущих поколений человечества подарил
Продам домашнюю библиотеку
Продаю домашнюю библиотеку : фантастика, романы, научная литература, детские рассказы, сказки, детек
Ярема Я.Я., Погребняк Л.П. Назва: Російсько-український ветеринарний словник Місто: К. Рік: 1964 Сторінок: 380с.
Ярема Я.Я., Погребняк Л.П. Назва: Російсько-український ветеринарний словник Місто: К. Р
Історія України, Смолій В.А., підручник для 7 класу, Генеза, 2007, 224.
2
Історія України, Смолій В.А., підручник для 7 класу, Генеза, 2007, 224.

ПРОДАМ книгу Історія України, Смолій В.А., підручник для 7 класу, Генеза, 2007, 224. Пользованное, но в отличном состоянии. Вы приобретает предмет, который видите на фото и в описании. Внимательно ознакомьтесь с условиями доставки и оплаты. Оплата предмета покупателем ...

Всесвітня історія, зовнішне оцінювання, довідник, частина 2
2
Всесвітня історія, зовнішне оцінювання, довідник, частина 2

ПРОДАМ книгу Всесвітня історія, зовнішне оцінювання, довідник, частина 2. Пользованное, но в отличном состоянии. Вы приобретает предмет, который видите на фото и в описании. Внимательно ознакомьтесь с условиями доставки и оплаты. Оплата предмета покупателем в ...

Українська культура. Огієнко І. Довіра, 1992
3
Українська культура. Огієнко І. Довіра, 1992

Продам книгу Українська культура, Огієнко І. Коротка історія культурного життя українського народу. Курс, читаний в Українськім народнім університеті. З малюнками і  портретами українських культурних діячів.. Смотрите оригинальные фотографии. Вы покупаете предмет, ...