Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги репетиторів  >  Репетитор з математики, вищої математики, підготую до ЗНО, до контрольної роботи, іспиту виконую контрольні роботи з вищої математики, теорії ймовірно

   Репетитор з математики, вищої математики, підготую до ЗНО, до контрольної роботи, іспиту виконую контрольні роботи з вищої математики, теорії ймовірно  (пропоную)

Ціна: договірна

Репетитор з математики, вищої математики, підготую до ЗНО, до контрольної роботи, іспиту з вищої математики, виконую контрольні роботи з вищої математики, теорії ймовірності, математичних предметів, розрахунково-графічні роботи


Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги репетиторов"переглянути все
Підготовка до ЗНО
Підготовка дітей до ЗНО з української мови та літератури. Індивідуальний підхід до кожно
ЗНО. Биология
            Дорогі старшокласники, учні 10-11 класів, випускники минулих років. Центр ро
Английский язык, репетитор, ЗНО
Подготовка к ЗНО по английскому языку,репетитор, с большим опытом подготовки учащихся дл
Частные уроки рисования для взрослых и детей
Индивидуальные уроки рисунка и живописи для взрослых и детей. Образование: Национальная академия из
Опытный репетитор английского языка различного уровня
Образование - ХНПУ имени Г. С. Сковороды Опыт работы репетитором - 7 лет, ведущий препо
Репетитор по математике и физике
1
Репетитор по математике и физике

Я репетитор по физике, математике. Начинала работать ещё студентом и закончив ДНУ, продолжаю заниматься репетиторством. Это основной мой вид деятельности, поэтому уделяю ученикам максимум времени. Главное в моей работе: практика и поиск хороших ассоциаций для ...