Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Поліграфічні та видавничі послуги  >  Шаржист на свято. Шарж у подарунок. Шарж на замовлення. Карикатура у подарунок. Шарж з фотографії. Портрет з фото.

   Шаржист на свято. Шарж у подарунок. Шарж на замовлення. Карикатура у подарунок. Шарж з фотографії. Портрет з фото.  (пропоную)

Ціна: договірна

Професійний художник-карикатурист намалює будь-які зображення на ваш вибір! Малюнок вийде добродушним і гумористичним, у якому за дотримання зовнішньої подібності змінюються і виділяються найхарактерніші риси моделі. Усі мої роботи, представлені на сайті, зроблено вручну. Акварельна карикатура вийде якісною та цікавою, стане чудовим подарунком тому, хто на ній зображений. Всі карикатури на 100% написані від руки, я надішлю вам фотографії процесу малювання. Намальована стилізована карикатура відмінно підійде для подарунка, можливо з будь-яким сюжетом. Кожен малюнок буде намальований позитивно, із гарним гумором! Щоб обговорити малюнок, телефонуйте мені будь-ласка на телефон, все докладно розповім.

Реклама

Оголошення із рубрики "Полиграфические и издательские услуги"переглянути все
Виробництво паперових пакетів у друкарні "Конус-Ю"
Паперові пакети з логотипом є ефективним інструментом просування товарів та послуг компанії. Таку уп
Перемоточный станок для продольной порезки и подсчета рулонных материалов 350 М
Перемоточный станок для продольной порезки и подсчета рулонных материалов 350 М   Страна-прои
Изготовление принтов под заказ
Компания print_svitshot_ (наш инстаграмм) предоставляем услуги по производству одежды и
Оперативная типография в Киеве
Ни для кого не секрет, что порядка 75 процентов информации человек в настоящее время воспри
Печать фото. Друк фото. Кропивницкий.
Фотопечать на фотобумаге: - 180 мг/м2 глянец 10*15 - 4 грн/шт, - 180 мг/м2 матовая 10*15 - 4 грн/