Добавить объявление

Рюкзак Шанель Chanel Брендовые рюкзаки в интернет магазине Shopreplika  (продам)

Цена:1 129 грн.

Рюкзак Шанель Chanel Брендовые рюкзаки в интернет магазине Shopreplika

Быстрая отправка . Оплата при получении
Лучшее качество

Отзывы на нашем сайте shopreplika.com.ua

Шанель - це непросто модна марка, це люди, які передбачають тенденції на кілька років вперед, шокують і епатують, але роблять такі речі, про які незабаром мріють всі модниці світу, від Токіо до Нью-Йорка, і полюють зірки. Ви любите Шанель, так само як і я? Слідкуйте за останніми модними показами? Карл Лагерфельд завжди дивує своїми експериментами, особливо це стосується сумок найнеймовірніших форм і химерних розмірів. Пару років тому саме він ввів в моду рюкзаки, і це справило фурор. Почався справжній бум на рюкзаки, багато зірок використовують рюкзаки Шанель для створення ультрасучасного яскравого образу. Я рада представити Вам мій улюблений рюкзак цього чудового бренду - Коко Concoon рюкзак. Чим він так цікавий? По-перше, це чудова плавна форма при компактних розмірах. По-друге, він виконаний з чудовою телячої шкіри з текстурою рептилія. По-третє, об'ємний логотип CC просто не може залишити байдужою. Приміряйте це чудовий рюкзак до свого образу, подивіться, як він гармонує з сукнею і ботильйони, як грайливо виглядає з джинсами. З За рюкзаком Шанель Вам все по плечу, Ви завжди в центрі подій і на пік моди!

Реклама

Объявления из рубрики "Женские сумочки" посмотреть все
Клатч - Кейс - Портмоне
Кейс-портмоне ручной работы из натуральной глянцевой кожи предназначен как для защиты Вашего телефон
Отличный подарок ! Стильные кожаные сумки
Стильные кожаные сумки HERMES BIRKIN • Материал: 100% натуральная кожа • Цвет: белый
Сумка женская артикул 8027-1
Имеет два основных отделения, которые делятся перегородкой на молнии. Есть  карман, кото
Интернет магазин женских сумок и аксессуаров
Приглашаем посетить наш магазин pow.com.ua всех заинтересованных девушек и женщин женски
Рюкзак Шанель люкс копия со всеми лого Chanel
Рюкзак Шанель люкс копия со всеми лого ChanelВ наличии модная альтернатива привычным сум