Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Финансовые услуги  >  Банковская деятельность  >  Рефінансування

Рефінансування  (предлагаю)

Цена:договорная

РЕФІНАНСУВАННЯ - ПЕРЕКРЕДИТУВАННЯ НЕПРОСТРОЧЕНИХ КРЕДИТІВ, ЯКІ МАЮТЬ КЛІЄНТИ В ІНШИХ БАНКАХ.

Вимоги:
- Максимальна кількість кредитів для рефінансування - 10 шт
- Відсутність прострочених кредитних платежів протягом останніх 3-х місяців
- Вік позичальника від 21-75 років
- Максимальна сума рефінансування на одного клієнта - 50 000,00 грн
Документи для оформлення:
- Паспорт
-ІПН

Реклама

Объявления из рубрики "Банковская деятельность" посмотреть все
кредити готівкою
Кредити готівкою та кредитні карти  до 75 000 тис. грн. Чекаємо саме на Вас за адресою:  м. Ж
Кредит! Вам срочно нужны деньги в долг или в кредит в Полтаве? Кредит!
ПАО Восточно-Европейская Финансовая Группа предлагает Частным клиентам, Юридическим лица
перекpедитoваниe / рефинaнсиpование пoтребитeльскиx кpeдитoв
Объедините вce Bаши потpeбитeльские кредиты и кpедитные каpты в oдин кредит. Преимyщеcтвa: - нашa cт
Кредит под залог
Кредит наличными под залог квартиры, дома, автомобиля,земли. Решения за 1 день. Работаем
Зручний автокредит
EEFGroup – Авто   Умови кредитування    • Об’єкт кредитування – нові легкові автомобілі категор
фінансування кредиту гроші і кредит подарунок

Привіт місіс і місіс Я почав працювати у фінансовому секторі, щоб допомогти, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Я пропоную кредит в розмірі 5.000 € до 5.000.000 € всі люди. Насправді я можу допомогти вам отримати фінансову допомогу зі швидкістю дуже доступною ...

Кредит і фінансування в цілому

Privіt, E-GROUPE fіnansuvannya pid opіkoyu mіzhnarodnoї Groupe « ECO -. CREDIT Mi іnvestuєmo dans le projet, la place de oblastі, i E takozh proponuєmo prêts groshі pour vsіh kategorіy personnes nіy Got Needful i dans zmozі nous vіdshkoduvati nashі groshі, mіzh ...