Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Фінансові послуги  >  Банківська діяльність  >  Рефінансування

   Рефінансування  (пропоную)

Ціна: договірна

РЕФІНАНСУВАННЯ - ПЕРЕКРЕДИТУВАННЯ НЕПРОСТРОЧЕНИХ КРЕДИТІВ, ЯКІ МАЮТЬ КЛІЄНТИ В ІНШИХ БАНКАХ.

Вимоги:
- Максимальна кількість кредитів для рефінансування - 10 шт
- Відсутність прострочених кредитних платежів протягом останніх 3-х місяців
- Вік позичальника від 21-75 років
- Максимальна сума рефінансування на одного клієнта - 50 000,00 грн
Документи для оформлення:
- Паспорт
-ІПН


Реклама

Оголошення із рубрики "Банковская деятельность"переглянути все
кредити готівкою
Кредити готівкою та кредитні карти  до 75 000 тис. грн. Чекаємо саме на Вас за адресою:  м. Ж
кредит без прeдоплаты в моcквe до 4. 000. 000 руб.
Пoмощь в одoбрении кредитa до 4. 000. 000 pублей всем гpажданам РФ, выдача на ноpмaльныx ycловиях, б
Кредит под залог
Кредит наличными под залог квартиры, дома, автомобиля,земли. Решения за 1 день. Работаем
Кредит под залог от частного инвестора на отличных условиях
Кредит под залог от частного инвестора - Процентная ставка: 2-3 % в мес,  -
Быстрая помощь в получении кредита.
Помогу получить кредит наличными без справки о доходах, без поручителей, с "отрицательно
фінансування кредиту гроші і кредит подарунок
1
фінансування кредиту гроші і кредит подарунок

Привіт місіс і місіс Я почав працювати у фінансовому секторі, щоб допомогти, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Я пропоную кредит в розмірі 5.000 € до 5.000.000 € всі люди. Насправді я можу допомогти вам отримати фінансову допомогу зі швидкістю дуже доступною ...

Кредит і фінансування в цілому
1
Кредит і фінансування в цілому

Privіt, E-GROUPE fіnansuvannya pid opіkoyu mіzhnarodnoї Groupe « ECO -. CREDIT Mi іnvestuєmo dans le projet, la place de oblastі, i E takozh proponuєmo prêts groshі pour vsіh kategorіy personnes nіy Got Needful i dans zmozі nous vіdshkoduvati nashі groshі, mіzh ...

Кредит від приватної особи, без застави і передплат Чернівці
1
Кредит від приватної особи, без застави і передплат Чернівці

- Даємо кредит на бізнес, рефінансуємо мікро позики. - Від 60 000 грн. до 5 000 000 грн. - Термін до 7 років. - Процентна ставка - 34% річних. - Нотаріальне оформлення позики. - Дострокове погашення без штрафів і комісій. - З заставою або без. - Без передплат. ...