Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Металлы  >  Черный металлопрокат, трубы, конструкции  >  Арматура  >  Труба н/ж 57х2 круглая полированная AISI 304 гост цена

   Труба н/ж 57х2 круглая полированная AISI 304 гост цена  (продам)

Цена:договорная

Великий вибір плоского і сортового нержавіючого металопрокату, який є в наявності на складі, дозволяє нам швидко реагувати на потреби замовника. У більшості випадків доставка товару здійснюється в день-два після надходження оплати. У тих випадках, коли замовляються рідкісні або нестандартні товарні позиції, термін їх поставки, більшою мірою, визначається їх наявністю на складі заводу-виробника або терміном їх виробництва. А безпосередньо доставка товару на наш склад або склад клієнта займає мінімальний час завдяки відпрацьованої логістики та регулярним поставкам нержавіючого металопрокату, як від іноземних, так і від українських виробників.
На продукцію надається сертифікат якості. Організовуємо доставку по території України.
Труби нержавіючі електрозварні найбільш затребувані на ринку України. Труби можуть бути із дзеркальною (полірованої) або з матовою поверхнею. Дзеркальна поверхня досягається обробкою GRIT 600 або вище. Труби цієї марки зазвичай зварюються аргонодугового (TIG) методом зварювання на автоматичних конвеєрах трубних заводів. Наступним етапом після зварювання вона шліфується або по потребі піддається хім. обробці.
Купуючи нержавіючі труби на нашій металобазі, ви можете бути впевнені, що вся продукція проходила ретельну перевірку нашої служби якості. А значить нержавіюча кругла труба на нашому складі в Києві відповідає світовим стандартам якості.
Переваги роботи з нашою компанією це можливість порізки труб нержавіючих круглого перетину під потрібний розмір. Доставка труб н / ж по Києву, Київській області та по всій Україні, як власним транспортом так і іншими перевізниками...

Реклама

Объявления из рубрики "Арматура" посмотреть все
металлопрокат в наличии и под заказ
Сталь 9х1 ГОСТ 5950-2000 круг 270 мм ГОСТ 2590-88, 3ГП, отжиг – 3,53 тн., 31
Арматура 25 НДЛ дл. от 2 до 8 метров.
Арматура 25 НДЛ дл. от 2 до 8 метров. Цена: 8300  грн/тн
Арматура 20 НДЛ дл. от 2 до 8 метров.
Арматура 20 НДЛ дл. от 2 до 8 метров. Цена: 8500 грн/тн
Арматура 16 НДЛ дл. от 2 до 8 метров.
Арматура 16 НДЛ дл. от 2 до 8 метров. Цена: 8500 грн/тн
Арматура 8 НДЛ дл. от 2 до 8 метров.
Арматура 8 НДЛ дл. от 2 до 8 метров. Цена: 9700 грн/тн