Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Чай, кава, какао  >  Кофе зерновой Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1кг

   Кофе зерновой Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1кг  (продам)

Ціна: 118 грн.

Магазин Майсер Кава - Оптовий магазин.

Магазин Майстер Кава вдячний вам за увагу і з радістю проведе консультацію по каві.

 

http://mastercoffee.etov.com.ua/

 

Що необхідно зробити перед ставко:

1)    Обовязково перед ставкою просимо уточнювати наявність товару за контактними данними.

2)    На данний момент ціна також має уточнюватись так як скачки курсу євро суттєво впливають на ціну!

 

Умови доставки:

- Товар для постійного клієнта доставляєтся безкоштовно!

- Для роздрібного клієнта від 4 кг доставка по Україні безкоштовна.

Умови оплати:

- Оплата будь яким методом (Наложений платіж, Передоплата, Безготівковий рахунок)! 
 Товар висилається протягом (24 годин з моменту замовлення).
 Відправляємо (Новою Поштою, Делівері, Містекспрес, Інтайм, Автолюкс).

Весть товар возиться на пряму з Італії і інших країн Європи.

 

Характеристика:

 

Василь Андрійович

0932343752.0968456847.0663567460

egaboom@mail.ru

Торгуємо великим і мілким оптом. Також можлива Роздрібна торгівля!

Продаем кофе большим и малым оптом. Указаная цена на большой опт. Также практикуем розничную торговлю. 
Бренд: Lavazza   Страна производитель: Italy
Описание Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1 кг
Немецкий кофе в зернах Dallmayr Crema d'Oro Intensa, упаковка - пакет с клапаном, фасовка - 1 килограмм

Dallmayr Crema d'Oro Intensa - купаж отборных зерен Арабики с лучших плантаций Центральной и Южной Америки. Этот напиток имеет крепкий насыщенный вкус интенсивный аромат и миндальный оттенок в длительном послевкусии. Crema d'Oro Intensa - придется по вкусу любителям крепкого кофе. 

Реклама

Оголошення із рубрики "Чай, кофе, какао"переглянути все
Кофе молотый Qualita Rossa 250 гр.
ДЛЯ КЛІЄНТІВ ЯКІ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗІ МНОЮ СПІВПРОЦЮВАТИ І ЗАКУПОВУВАТИ КАВУ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ , Я ГОТОВИ
Кофе зернах Lavazza Grand Espresso 1 кг.
ДЛЯ КЛІЄНТІВ ЯКІ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗІ МНОЮ СПІВПРОЦЮВАТИ І ЗАКУПОВУВАТИ КАВУ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ , Я ГОТОВИ
Кофе в зернах Lavazza Espresso 1 кг.
ДЛЯ КЛІЄНТІВ ЯКІ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗІ МНОЮ СПІВПРОЦЮВАТИ І ЗАКУПОВУВАТИ КАВУ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ , Я ГОТОВИ
Кофе в зернах Lavazza Qualita Rossa 1 кг.
ДЛЯ КЛІЄНТІВ ЯКІ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗІ МНОЮ СПІВПРОЦЮВАТИ І ЗАКУПОВУВАТИ КАВУ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ , Я ГОТОВИ
Кофе зерновой Lavazza Pienaroma 1 кг
ДЛЯ КЛІЄНТІВ ЯКІ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗІ МНОЮ СПІВПРОЦЮВАТИ І ЗАКУПОВУВАТИ КАВУ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ , Я ГОТОВИ