Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Юридические и консалтинговые услуги  >  Юридические услуги  >  Регистрация предприятий  >  Як іноземцю зареєструвати власний бізнес в Україні

   Як іноземцю зареєструвати власний бізнес в Україні 

Автор: менеджер  (на портале c 24.11.2000)
Предприятие: ЮК «Бачинський, Коломієць та партнери»
Местонахождение: Украина, Львов, улица Здоровья, 16
Дата публикации: 15.09.2017

Останнім часом багато іноземців відкривають бізнес в Україні. Хороший ринок і низька конкуренція в деяких галузях залучають підприємців з-за кордону. Багато великих компаній відкривають тут відділення, які відмінно працюють і приносять власникам хороший дохід.

Українські закони дозволяють громадянам інших країн вести тут бізнес, однак є деякі юридичні особливості, про які варто знати.

Які особливості працевлаштування для іноземців існують в Україні

Якщо ви збираєтеся зайнятися підприємництвом в Україні, вам потрібно звернути увагу на деякі особливості законодавства, які слід врахувати.

 • По-перше, іноземцю, який вирішив відкрити справу в Україні потрібно отримати індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків. Він збережеться за вами до кінця життя. Тільки маючи його, ви можете зареєструватися як підприємець.
 • По-друге, щоб працювати в Україні, іноземцю потрібен спеціальний дозвіл. Вам потрібно буде його отримати, щоб бути директором власної фірми.
 • По-третє, якщо ви одночасно будете засновником і директором ТОВ, ви не зможете подати документи на дозвіл на роботу, оскільки їх можна подати лише від імені юридичної особи. Ви можете тимчасово призначити керівником громадянина України. Таку посаду може обіймати представник юридичної фірми. Після цього, коли ви отримаєте дозвіл на роботу, ви зможете самі зайняти це місце.
 • По-четверте, якщо статутний капітал вашої фірми буде більше ста тисяч доларів в іноземних інвестиціях, це буде підставою для того, щоб вам дали посвідку на проживання.

Які документи знадобляться іноземцю, щоб зареєструвати компанію

Якщо ви вирішили зареєструвати підприємство в Україні, вам знадобиться зібрати певну кількість документів. Вони відрізняються в залежності від того, подаються вони від імені фізичної або ж юридичної особи.

Якщо ви подаєте документи як фізична особа, їх список виглядає так:

 • Копія вашого паспорта;
 • Копія ідентифікаційного коду;
 • Список видів діяльності, якими буде займатися ваше підприємство;
 • Ваші контактні дані;
 • Нотаріальна довіреність на реєстрацію документів і підписання статуту компанії (якщо ви подаєте через представника).

Якщо компанію реєструють від імені юридичної особи, потрібні такі папери:

 • Копії паспорта та ідентифікаційного коду директора ТОВ і головного бухгалтера;
 • Копія статуту компанії;
 • Копія документа про реєстрацію;
 • Копія документа, який підтверджує, що у людини, яка подає документи, є на це право;
 • Нотаріальна довіреність на реєстрацію документів і підписання статуту компанії;
 • Документ, що підтверджує адресу юридичної особи.

Всі копії вам потрібно буде попередньо завірити в нотаріуса.

Деякі нюанси, що стосуються відкриття компанії в Україні

Від того, чи ви реєструєте ви компанію як фізична, чи як юридична особа, залежить вартість і складність процедури. Фізичній особі достатньо отримати ідентифікаційний код, юридичній же потрібно отримати велику кількість документів і апостилювати їх або легалізувати.

Компанію може зареєструвати і представник, за дорученням. Однак присутність директора та наявність адреси реєстрації обов'язково.

Не існує обмежень для іноземців на заснування підприємств. Але директором можна стати тільки після отримання дозволу на працевлаштування.

Підприємство може бути на єдиному податку, тільки в тому випадку, якщо воно засноване іноземцем-фізичною особою. Якщо ж юридичною, то не може.

Допомога юристів при відкритті бізнесу

Всі документи, які ви отримали в іншій країні, потрібно перекладати, легалізувати і апостилювати. Копії також потрібно завіряти нотаріально. Тому, вам знадобиться допомога грамотних юристів.

Адвокатське об'єднання «Бачинський, Коломієць і партнери» пропонує вам свої послуги. Ми допоможемо вам швидко та якісно зробити всі необхідні документи і відкрити компанію. Наші фахівці також можуть допомогти вам отримати дозвіл на працевлаштування.

Для того, щоб не відчувати зайвих складнощів при відкритті бізнесу – звертайтеся до професіоналів!

Другие объявления автора

Объявления из рубрики "Регистрация предприятий" посмотреть все
ДЕПАРТАМЕНТ РЕГИСТРАЦИОННЫХ УСЛУГ
Быстрая регистрация ООО, ЧП – 900 грн. СПД – 700 грн. Юридический адрес – 1000 грн. Звоните по те
Юридические услуги
Юридические консультации, сопровождение юридической деятельности предприятий, представление интересо
Юридические услуги
- бесплатные юридические консультации по телефону - абонементное юридическое обслуживание - соста
фирму/предприятие в Севастополе
Куплю фирму/предприятие в Севастополе, ООО, ЧП, без долгов, желательно более 1 года, р/счет не обяза
Регистрация предприятий с номинальным сервисом
Регистрация предприятий всех форм собственности в любом регионе Украины с номинальным сервисом (учре
Строители разных направлений

Требуется арматурщики, опалубщики, бетонщики, каменщики с опытом работы. Обязательно чтение технических чертежей для арматурщиков. Заработная плата от 100 - 150 злотых в день. А также требуются  штукатуры , с наклоном на машинную штукатурку. Заработная плата ...

мужчины без опыта работы

Требуются мужчины без опыта работы на: - производство металлических изделий (сетки), помогать сварщикам и слесарям. Требования: знания польского языка (слабая разговорная речь). - уборку помещений техникой Kärcher. Желательно иметь навыки работы в покраске, шпаклевке, ...

Ищу партнеров в бизнесс онлайн (никаких вложений)

Суть работы: Давать людям информацию через соц. сети, скайп, телефон, предоставлять консультации, а также заниматься обучением людей. Требования: - Свободный выход в интернет - Знание ПК на уровне пользователя - Возраст 22+ Доход официальный, начисления происходят ...